O nas

Zakopane to miejsce, które ma wiele do zaoferowania. Począwszy od niesamowitej atmosfery miasta, wraz z jego zabytkowymi kościołami, muzeami i Teatrem Witkacego, przez pełne rozrywek i klimatycznych restauracji Krupówki, aż po idealny dostęp do Tatr.

Ośrodek Wypoczynkowy Jaskółka to wspaniałe miejsce noclegowe do letniego i zimowego wypoczynku. Ośrodek Wypoczynkowy Jaskółka ma 40 lat doświadczenia w świadczeniu usług hotelarskich. Przez ten czas uczyniliśmy to miejsce wyjątkowym. Oferta noclegowa zaspokoi różne gusta ? posiadamy zarówno pokoje standardowe, o podwyższonym standardzie, jak i apartamenty. Dodatkowymi atutami dla których zatrzymują się u nas turyści na noclegi, są doskonała lokalizacja i panująca w ośrodku serdeczna atmosfera. Oczarować może także niezapomniany widok na Giewont. Wszystko to sprawia, że chce się tu wracać. Ośrodek świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem, o czym świadczy przyznany nam w 2010 roku Małopolski As Turystyki. Takie wyróżnienie zobowiązuje nas do jeszcze większych starań o wygodę, dobre samopoczucie oraz udany wypoczynek naszych Gości.

Ośrodek usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy, tuż przy szumiącym strumieniu, a jednocześnie w pobliżu kluczowych punktów Zakopanego. W pobliżu znajdują się:

? Krupówki ? około 400 m, czyli 7 minut spacerem
? Dworzec PKP i PKS z postojem busów ? około 300 m
? Górna Rówień Krupowa ? około 200 m
? Aquapark ? około 200 m

Blisko stąd także do Wielkiej Krokwi oraz na Gubałówkę.

Aktualności

 
 

Jesteś tutaj: Home O nas